tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

1998 yılında Ankara da kurulan Sankab Elektromarket, asansör kablo gurubunda kurulduğu günden bu güne geniş ürün yelpazesi ile zengin ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Sektörün ilklerinden olan firmamız her geçen gün ürün yelpazesine yenilerini ekleyerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru termin süreleri ve doğru ürünler ile desteklemektedir.

Elektrik ve asansör sektörüne kablo ve şalt grupları ile yön veren Sankab Elektromarket bünyesinde başlıca; Asansör motor grubu, otomatik kapı, kumanda panosu, kat ve kabin butonları, ray grubu, kabin gurubu, halat grubu ve diğer kompanenetler ile hizmet vermektedir. Ayrıca Sankab Elektromarket olarak Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olan Sanka Kablo’nun da İç Anadolu Bölge Temsilcisidir. Kablo gurubu içerisinde; Felexsible, Kumanda kablosu, Nyaf Kablo, TTR Kablo, Diyafon Kablosu ve sinyal kontrol kablolarının satışını yapmaktadır.     

Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde yaklaşık 2500 metrekare alanda  yer alan Merkez ve şubemizde müşterilerimize hızlı ve doğru şekilde hizmet vermekteyiz.  

Vizyon

Hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerimizin birinci tercihi olarak devamlılığı sağlamak ve sektörde en önde olmak.

Misyon

Doğru kalite doğru  fiyat skalasını sağlayarak   geniş ürün yelpazesi ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Whatsapp
Ulaş ERBASAN
Ulaş ERBASAN
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?